У Києві дівчина з COVID-19 залишилася на вулиці: вона приїхала з Польщі – Київ Інфо

У Києві дівчина з COVID-19 залишилася на вулиці: вона приїхала з Польщі

Дівчина прямувала в Донецьку область.

У Києві сталася неприємна ситуація з дівчиною, яка з Польщі намагалася дістатися в Донецьку область через Київ. Тест на COVID – 19 виявився позитивним і тепер їй нікуди подітися.

Про це повідомляє Леся Литвинова на своїй сторінці в Facebook.

Дівчина прилетіла на літаку з Польщі до Києва. Далі вона планувала відправитися в Донецьку область, але її очікував неприємний сюрприз. Тест на COVID-19 виявився позитивним.

Леся Литвинова пише, що відправитися додому дівчина не може, зняти готель теж. У місті немає ніякого обсерваційного центру. У лікарню лягати – не варіант, та й не прийме її ніхто.

Самоізолюватися треба в Києві, а в Києві нікого немає. Теоретично можна тільки зняти квартиру, приховавши від орендодавця ковідний статус і пересидіти свої два тижні. Але тут порядність не дозволяє“,- пише Леся Литвинова.

Разом з тим, жодна гаряча лінія не може дати дівчині відповідь на питання “Що мені робити?”. Тобто, на подібні випадки не прописані механізми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com