У Києві греко-католикам виділили землю під храм – Київ Інфо

У Києві греко-католикам виділили землю під храм

Це четверта ділянка, яку за роки незалежності України столична влада надала УГКЦ. За відповідне рішення проголосували 88 депутатів Київради.

В Оболонському районі столиці УГКЦ отримала ділянку для будівництва храму. Про це повідомляє пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ.

У своєму коментарі щодо рішення Київради адміністратор оболонської парафії УГКЦ протоієрей Андрій Бонис зауважив, що це історично справедливий момент у житті греко-католиків Оболонського району.

“Понад п’ятнадцять років наші вірні не мали власного храму ані належного приміщення для звершення Богослужінь. Ми змушені були орендувати невеликий зал у підвальному приміщенні, який пристосовували до молитовних потреб. Хочу сьогодні подякувати усім, хто виявом своєї доброї волі долучився до цього епохального рішення. Дякую за підтримку та допомогу в розвитку духовності та культури нашої Європейської столиці” — зазначив душпастир.

У курії Київської архиєпархії УГКЦ щиро сподіваються, що це рішення стане поштовхом, щоб греко-католики інших районів столиці, які молять в орендованих і пристосованих для Богослужінь приміщень, отримали ділянки для будови храму.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com