У Києві почали штрафувати боржників за комуналку – Київ Інфо

У Києві почали штрафувати боржників за комуналку

Київтеплоенерго почало нараховувати штрафи за борги.

КП “Київтеплоенерго” почало застосовувати штрафи 3% річних та нараховувати інфляційні втрати до хронічних боржників за теплову енергію з літа 2021 року. Про це повідомляє Київ Інфо, посилаючись на пресслужбу компанії. 

У повідомленні наголошується, що саме власники житла понад 100 кв. м у центрі Києва становлять левову частку неплатників.

“Існує категорія громадян, які свідомо накопичують заборгованість і не погоджуються на реструктуризацію. З літа 2021 року Київтеплоенерго вимушене застосовувати санкції. Це один із антикризових заходів, який допоміг підприємству накопичити кошти для стабільного проходження опалювального сезону в умовах газової кризи”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що застосування санкцій скасовується під час підписання боржником угоди щодо реструктуризації боргу.

Підприємство також інформує, що лише за липень 2021 року внаслідок застосування санкцій було врегульовано питання заборгованості із 303 боржниками. А в період із травня 2020 до травня 2021 року таких боржників було вдвічі менше – всього 158.

Нагадаємо, що Київська міська рада постановила не підвищувати тарифи на теплопостачання до завершення опалювального сезону.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com