У Києві розгортають штаб територіальної оборони через загрозу вторгнення Росії – Київ Інфо

У Києві розгортають штаб територіальної оборони через загрозу вторгнення Росії

Влада міста переконана, що від безпеки столиці багато в чому залежить стабільна ситуація в країні.

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрій Крищенка заявив, що у Києві розгортають штаб територіальної оборони. Таке рішення прийняли через загрозу вторгнення Росії в Україну.

Мер Києва Віталій Кличко обговорив питання безпеки Києва з заступниками голови КМДА, керівниками Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ Києва, представниками Головного командування ЗСУ та поліції. Кличко зазначив:

Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів.

Міський голова також зазначив, що у Києві розміщено понад 500 об’єктів критичної інфраструктури і їхній безпеці потрібно приділити особливу увагу. Командно-штабні навчання територіальної оборони столиці планують провести уже в січні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com