У Києві відкриють притулок для постраждалих від домашнього насильства – Київ Інфо

У Києві відкриють притулок для постраждалих від домашнього насильства

Новий притулок для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства в Києві відкриється до кінця листопада 2021 року.

Про це повідомляє заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Адресу закладу не розголошують з міркувань безпеки. Потрапити до Притулку можна тільки за направленням директора Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству.

“Цей заклад стане безпечним прихистком для постраждалих від домашнього насильства. Крім проживання, вони зможуть отримати тут психологічну та юридичну допомогу, різного роду консультації. Проживати жінки зможуть тут разом із дітьми – для їх виховання будуть створені відповідні умови. Заклад розрахований на одночасне перебування 15 осіб. Також він буде доступним для маломобільних груп населення. Роботи йдуть за графіком, і вже найближчим часом будівельники закінчать ремонт, а відкрити заклад ми плануємо вже наприкінці осені”, – зазначила Марина Хонда.

За її словами, послугами першого Притулку, який наразі функціонує в місті, скористалися 38 осіб, із них 22 жінки та 16 дітей.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com