У Києві викрили лабораторію, яка продавала підроблені довідки про відсутність коронавірусу – Київ Інфо

У Києві викрили лабораторію, яка продавала підроблені довідки про відсутність коронавірусу

Столичні правоохоронці повідомили про підозру шістьом особам, четверо з яких є працівниками медичної лабораторії, які виготовляли та збували підроблені довідки про отримання негативного результату тесту на COVID-19 без проходження відповідних досліджень.

“У ході досудового розслідування встановлено, що працівники лабораторії, діючи у складі організованої групи, запровадили протиправний механізм особистого збагачення шляхом складання та збуту зацікавленим особам завідомо підроблених офіційних документів – тестів на коронавірус”, – ідеться в повідомленні Київської міської прокуратури, оприлюдненому в п’ятницю.

У ньому зазначається, що працівники лабораторії протягом грудня 2020-го – березня 2021 року на замовлення громадян складали та збували завідомо підроблені медичні довідки без проходження відповідних досліджень. Вартість довідок коливалася від 900 до 1800 грн.

“Під час досудового розслідування задокументовано складання та збут учасниками організованої групи щонайменше 19 підроблених тестів. Наразі членам організованої групи, серед яких лікар-терапевт, адміністратор та ще двоє працівників медзакладу, повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів”, – наголошують у прокуратурі.

Там уточнюють, що викриття зловмисників проводили прокурори спільно зі співробітниками Національної поліції.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com