У MCDONALD’S ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІНЦИДЕНТ З ДІВЧИНОЮ СНІЖАНОЮ, ЯКА ПОДАЛА НА КОМПАНІЮ В СУД – Київ Інфо

У MCDONALD’S ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІНЦИДЕНТ З ДІВЧИНОЮ СНІЖАНОЮ, ЯКА ПОДАЛА НА КОМПАНІЮ В СУД

У компанії зазначили, що за результатами службової перевірки, факти, які свідчать про можливі порушення, зазначені у зверненні Сніжани, не підтвердилися.

Офіційну позицію редакція КиївMedia отримала від агенції, яка представляє інтереси компанії.

У компанії зазначили, що за результатами службової перевірки, факти, які свідчать про можливі порушення, зазначені у зверненні Сніжани, не підтвердилися.

Зокрема, у відповіді зауважили, що Сніжана мала можливість користуватися спеціальним одягом компанії, а саме утепленими куртками, доступними усім співробітникам для холодної пори року чи для відвідання холодильного приміщення.

“У вересні 2020 року пані Сніжана звернулась із заявою до головного офісу компанії, у якій вона стверджувала, що була ніби-то позбавлена можливості носити теплий одяг під час роботи на вулиці. Ми провели службову перевірку за участю кількох відділів з метою об’єктивного з’ясування обставин справи. За результатами службової перевірки, факти, які свідчать про можливі порушення, зазначені у зверненні пані Сніжани, не підтвердилися. Зокрема, пані Сніжана мала можливість користуватися спеціальним одягом компанії, а саме утепленими куртками, доступними усім співробітникам для холодної пори року чи для відвідання холодильного приміщення. Під час навчальних тренінгів в компанії пані Сніжана отримала повну інформацію про наявність такого одягу, його доступність і місцезнаходження та необхідність використання”, – йдеться у відповіді.

Крім того, за зверненням пані Сніжани до уповноваженого державного органу, у закладi McDonald’s, в якому вона працювала, була проведена перевірка Головного управлiння Держпрацi у Київській області, за результатами якої уповноважений державний орган підтвердив відсутність будь-яких порушень з боку компанії.

“Ми щиро співчуваємо пані Сніжані через стан її здоров’я і бажаємо якнайшвидшого одужання. Однак можлива причина такого стану ніяким чином не пов’язана з діями компанії. Ми піклуємось про членів своєї великої команди, дотримуємось визначених законодавством правил безпеки та захисту і цінуємо здобуту репутацію у світі та в Україні. Відтак, свої докази  ми передали до суду для прийняття справедливого та зваженого рішення. Зараз триває судовий розгляд справи”, – підсумували в компанії.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилася інформація, що 18-річна дівчина влаштувалася в київський ресторан McDonald’s наприкінці січня. Протягом кількох наступних місяців дівчина працювала по 8-9 годин, нібито перебуваючи на вулиці в одній сорочці з короткими рукавами при температурі близько 0-3 ° C.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com