В Києві учнів з особливими потребами будуть підвозити до школи – Київ Інфо

В Києві учнів з особливими потребами будуть підвозити до школи

Наразі реформа інклюзивної освіти у Києві продовжується. Сьогодні у столиці вчиться уже більше 500 дітей з особливими освітніми потребами, значна кількість яких потребує підвезення спеціально обладнаним шкільним транспортом.

Про це розповіла лідерка «Європейської Солідарності» в столиці, голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

Я рада, що сьогодні на засіданні нашої постійної комісії запропонований мною проєкт рішення «Про деякі питання організації підвезення здобувачів освіти з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти та у зворотному напрямку у місті Києві» одноголосно підтримано“, – зазначила Марина Порошенко.

Такий крок, за її словами, наблизить освітню послугу до всіх дітей столиці, забезпечить регулярне і безкоштовне підвезення учнів з особливими освітніми потребами.

Тема транспортної послуги в інклюзивній освіті не є новою. Ще у 2018 році за моєю ініціативою була розпочата програма створення мобільних інклюзивно-ресурсних центрів. Завдяки їй діти, які не можуть потрапити у стаціонарні ІРЦ для отримання корекційно-розвиткових і психолого-педагогічних послуг, можуть отримати їх за місцем проживання або навіть у спеціально обладнаному автомобілі. І такого спеціального обладнаного транспорту у Києві має бути більше. Сьогодні ми зробили черговий крок, щоб наша столиця стала ще більш доступною, щоб кожна дитина успішно змогла реалізувати своє право на рівний доступ до освіти“, – розповіла Марина Порошенко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com