Відсьогодні у Києві подорожчає вода: Скільки доведеться платити – Київ Інфо

Відсьогодні у Києві подорожчає вода: Скільки доведеться платити

У Києві з 1 січня підвищуються тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

НКРЕКП 22 грудня ухвалила рішення підвищила тарифи для 45 водоканалів. Подорожчає водопостачання та водовідведення і у Києві.

Про це повідомляє Київ Інфо з посиланням на пресслужбу “Київводоканалу”.

Згідно з рішенням, тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік встановлюються у розмірі 30,384 грн/м³ з ПДВ.

Зазначається, що перегляд тарифів зумовлений:

  • збільшенням витрат на електроенергію;
  • збільшенням витрат на теплоенергію;
  • збільшенням витрат на природний газ;
  • збільшенням витрат на податки і збори у зв’язку з підписанням президентом закону про внесення змін до податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

“Витрати на середньостатистичну сім’ю із трьох осіб, які протягом місяця  споживають в середньому 6,5 куб. м холодної води зростуть на 32,50  грн”, – йдеться у повідомленні.

Тариф на воду

Нагадаємо, у КМДА заявили про неминуче подорожчання проїзду в громадському транспорті та назвали нові тарифи. Власники картки киянина зможуть платити за проїзд лише 12 грн незалежно від кількості поїздок.

Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки в комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 гривень: 15 гривень при купівлі 50 поїздок, 20 гривень — при купівлі 1—9 поїздок.

Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер заявив, що перед вирішенням питання про підвищення вартості проїзду міська влада має обов’язково отримати позицію ДРС.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com