Віталій Кличко тренуватиметься з резервістами захищати Київ – Київ Інфо

Віталій Кличко тренуватиметься з резервістами захищати Київ

Міський голова столиці Віталій Кличко розпочинає тренування з резервістами. Окрім того, мер Києва вважає, що така підготовка необхідна всім українським чиновникам.

Очільник Києва Віталій Кличко тренуватиметься з українськими резервістами. Про це він заявив виданню The Daily Telegraph. На його думку, така підготовка необхідна всім чиновникам країни, яка перебуває у стані війни майже вісім років.

“Чимало з нас служили в армії. Проте зараз ці навички потрібно відновлювати”, – наголосив Кличко. Міський голова закликав західних союзників зустріти агресію РФ силою. Окрім того, він порівняв президента Росії Володимира Путіна з “гангреною”, що вразила Європу.

У Києві на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, соціальних потрясінь або ж воєнних дій створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Наразі він налічує майже 5 тисяч укриттів. Також нагадаємо, Віталій Кличко прокоментував свою ймовірну участь у виборах президента України. На думку мера Києва, наразі ще завчасно обговорювати це питання.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com