Вчені з Ізраїлю навчилися друкувати м’ясо на 3D-принтері (відео) – Київ Інфо

Вчені з Ізраїлю навчилися друкувати м’ясо на 3D-принтері (відео)

“Альтернативне м’ясо” на смак та запах максимально схоже на справжнє.

Ізраїльські вчені навчилися друкувати м’ясо на 3D-принтерах. Штучне м’ясо має таку ж структуру та запах, як справжнє

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

“Коли його ріжеш, дуже схоже на сьогодення. Ось готувати це м’ясо вже потрібно трохи інакше, ніж справжнє. Воно дуже швидко смажиться”, – розповів шеф-кухар і кулінарний художник Джордан Склер.

Стейки на його сковороді виросли з “м’ясного парфуму” – штучної крові з ароматизатором, саме завдяки їй шматки яловичини і баранини пахнуть як справжні.

“Натурального кольору ми досягаємо з фруктових і овочевих екстрактів”, – зазначив Ізраїльський біоінженер Олексій Томцов.

Вченим довелося розробити спеціальну комп’ютерну програму, яка ретельно досліджувала м’ясо, щоб повторити його смак і запах.

“Ми називаємо це “нарощуванням”, вибудовуємо продукт шар за шаром. Це дозволяє ретельно контролювати структуру, додавати жир в тканину, завдяки чому ви майже не здатні на смак відрізнити біологічне м’ясо від нашого. Ваш мозок вважає це м’ясом”, – пояснив директор компанії-виробника Ешар.

Відзначається, що “альтернативне м’ясо” до кінця цього року може з’явитися в магазинах. Наразі його собі може дозволити не кожен вегетаріанець, адже воно обійдеться в 34 долари за кілограм.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook