50 ТИСЯЧ ЗА СПОКІЙ: У КИЇВСЬКОМУ СІЗО ДВОЄ АРЕШТАНТІВ ВЛАШТУВАЛИ "СХЕМУ" ЗДИРНИЦТВА ІЗ ЗАСУДЖЕНИХ - Київ.Info

50 ТИСЯЧ ЗА СПОКІЙ: У КИЇВСЬКОМУ СІЗО ДВОЄ АРЕШТАНТІВ ВЛАШТУВАЛИ “СХЕМУ” ЗДИРНИЦТВА ІЗ ЗАСУДЖЕНИХ

Чоловіки 1982 і 1985 років народження спершу погрожували, а тим, хто відмовлявся платити, створювалися умови і застосовувалися “методи переконання”, після яких засуджені все ж погоджувалися платити “данину”.

“Гроші потерпілі перераховували на банківські картки підконтрольних осіб, які знаходилися на волі. Отримані на картки кошти передавали підозрюваним. Суми за “спокій” могли сягати кількох десятків тисяч гривень. Зокрема задокументовано факт вимагання із засудженого 50 тисяч гривень та перерахування коштів на зазначену кримінальними авторитетами банківську картку”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці провели обшуки у камерах підозрюваних і за місцем проживання тих людей, які були залучені у схемі. Поліцейські вилучили гроші, “чорнові” записи, наркотики, мобільні телефони та банківські картки. Організаторам злочинної “схеми” слідчі повідомили про підозру за ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України і вирішується питання про етапування підозрюваних в інші спецустанови.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com