Абітурієнтів попереджають про шахраїв, які продають фейкові відповіді на ЗНО – Київ.Info

Абітурієнтів попереджають про шахраїв, які продають фейкові відповіді на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) попереджають про поширення шахраями нібито відповідей на тести зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року.

“У мережі шахраї вже “продають” відповіді на ЗНО-2021. Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють “привабливими” пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для “переконливості” надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО”, – йдеться в повідомленні прес-служби УЦОЯО.

В Українському центрі оцінювання якості освіти заявляють, що у відомстві створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки і проведення ЗНО, а друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

“Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці “Тести минулих років”, перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо”, – наголошують у Центрі.

У повідомленні окремо зазначено, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип УЦОЯО на свій сумнівний контент, і за зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com