Або вмирають, або їдуть: українці вимагають від Зеленського ліквідувати Нацбанк і ввести євро | Київ.Info

Або вмирають, або їдуть: українці вимагають від Зеленського ліквідувати Нацбанк і ввести євро

Українців вже допік нинішній стан справ в країні. На фоні жорстокої кризи і втрати постійного доходу громадяни самостійно намагаються знайти вихід з прірви, куди летить українська держава.

 Так, президенту Зеленському запропонували віддати кермо правління НБУ Євросоюзу, а також ввести на території нашої країни в обіг європейську валюту.

Обмін валют, скріншот з відео

Про це стало відомо завдяки петиції, автором якої виступив українець Микола Ісаєв. Текст петиції було опубліковано на офіційному сайті Президента України.

Петиція про перехід України на європейську валюту, скріншот: petition.president.gov.ua

Петиція про перехід України на європейську валюту, скріншот: petition.president.gov.ua

“Курс НБУ на момент введення в обіг гривні становив 1,76 гривні за долар США, а сьогодні становить 26-27 гривень за долар США. Тобто НБУ абсолютно не виконує свою основну конституційну функцію щодо забезпечення стабільності грошової одиниці, тому і економіка України не працює, українська промисловість і сільськогосподарське виробництво розвалене, а громадяни України жебраки і вимирають або масово залишають свою країну. Однак ані Президенти, ані народні депутати, ані уряди, ані керівники Національного банку України за цей злочин проти українського народу не понесли жодної відповідальності.”, – пише автор петиції.

Микола Ісаєв пропонує зробити наступне:

 * Забезпечити швидкий вступ України до валютного простору Європи;

* Зробити грошовою одиницею України євро замість збанкрутілої гривні;

* Ліквідувати НБУ і Раду НБУ тому що вони не здатні виконувати свою основну конституційну функцію щодо забезпечення стабільності грошової одиниці;

* Доручити Європейському Центральному Банку (ЄЦБ) виконувати конституційні функції НБУ та Ради НБУ;

 * Внести відповідні зміни до чинного законодавства України.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com