АМКУ оштрафував «Корум Україна» Ахметова на 53 млн грн за змову у торгах | Київ.Info

АМКУ оштрафував «Корум Україна» Ахметова на 53 млн грн за змову у торгах

На час проведення торгів обидві компанії були пов’язані між собою відносинами контролю через спільних засновників.

Антимонопольний комітет (АМКУ) ТОВ «Корум Україна» Ріната Ахметова на загальну суму 53,16 млн грн та АТ «НВК «Гірничі машини» штрафи на загальну суму 3,318 млн грн. Про це йдеться у відповідному рішенні АМКУ від 15 жовтня.

Причиною стало вчинення трьох порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

На час проведення торгів у 2017 році з закупівлі обладнання обидві компанії були пов’язані між собою відносинами контролю через спільних засновників «ЮМБХ Юкрейнієн Меніш Білдінг Холдінг Лімітед» (Кіпр), ТОВ «Корум Майнінг» та/або через спільного кінцевого бенефіціарного власника.

Corum Group – виробник гірничо-шахтного обладнання в Україні, входить до складу енергетичної компанії «ДТЕК Енерго» бізнесмена Ріната Ахметова.

ТОВ «Корум Україна» заперечує висновки Антимонопольного комітету (АМКУ) щодо порушення компанією законодавства про захист економічної конкуренції.

АМКУ встановив порушення законодавства про захист економічної конкуренції, вчинені ТОВ «Корум Україна». На компанію накладено штраф у розмірі 53 млн грн.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook