АМКУ візьметься за таксистів через шалені тарифи в перший день локдауну у Києві - Київ.Info

АМКУ візьметься за таксистів через шалені тарифи в перший день локдауну у Києві

АМКУ візьметься за таксистів через шален…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Facebook голови Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексія Хмельницького.

Він зазначив, що 5 квітня столичні служби таксі, скориставшись обмеженнями на перевезення у громадському транспорті міста, підвищили вартість проїзду у кілька разів. Про це писали ЗМІ і кияни у соцмережах.

За словами Хмельницького, в АМКУ надійшло багато скарг на тарифи у таксі.

“Особливо вразила киян цінова політика таких компаній, як “Убер”, “Болт” та “Уклон”, що мають левову частку замовлень у Києві. Слід зазначити, що перші дві компанії мають іноземне коріння та працюють через відповідні додатки. Таку кількість скарг ми не можемо ігнорувати”, – написав він.

За його словами, ситуація може свідчити про те, що перевізники порушують закон “Про захист економічної конкуренції”.

У зв’язку з цим Антимонопольний комітет проводить аналіз тарифів у таксі у перший день локдауну у Києві.

Допис Хмельницького

Нагадаємо, 5 квітня,  у перший день транспортного локдану, у Києві через запровадження спецперепусток на громадський транспорт багато киян намагалися дістатися на роботу на таксі. Через це ціна на проїзд у таксі зросла у двічі-тричі.

Служби таксі Bolt, Uklon та Uber виправдалися за шалені тарифи на проїзд у Києві 5 квітня. Як заявили представники служб, вартість поїздок у таксі формують не водії, а автоматично система – пропорційно до попиту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com