Анна Герман зробила приголомшливу заяву про Януковича – Київ Інфо

Анна Герман зробила приголомшливу заяву про Януковича

Під час президентства втікача Віктора Януковича Україна нібито мала «реальну незалежність» і була «державою, а не колонією, керованою ззовні».

Про це повідомляє Корупція.Інфо.

Про це в інтерв’ю «КП» розповіла його екс-радниця, колишня регіоналка Ганна Герман.

«Під час правління Януковича життя була набагато кращим, стандарти економічні – вищими, був соціальний захист. Зараз багато це розуміють, але для того, щоб ім’я Януковича вийшло на такий рівень, щоб люди покликали його назад – для цього потрібно дуже багато працювати», – поскаржилася Герман.

Також вона поскаржилася, що проти втікача Януковича «ведеться постійна колосальна пропагандистська кампанія».

«Розумієте, наша команда ніколи не оцінювала високо такі поняття, як пропаганда і комунікація. Всі зусилля були спрямовані на економіку. Наша команда думала, що – якщо буде хороший рівень життя, якщо люди будуть нормально заробляти, – то все буде добре. Але – це далеко не так», – говорить екс-регіоналка.

При цьому вона вважає, що у колишніх керівників не було іншого виходу, вони повинні були виїхати в Росію.

«Інакше б їх просто знищили б. Я це розумію … Але все це треба людям пояснювати. Це, знаєте, повинен бути такий – безперервний серіал», – додала Герман.

Додамо, що також Герман висловилась на адресу арештованої Надії Савченко.

«Мені дуже шкода цю жінку. Вона представник цього народу… Вона в ув’язненні, вона на голодуванні… Знаєте, це – трагедія людська. Вона – плоть від плоті цього народу. Ось такий образ тут: коли вони посадили Надію Савченко в в’язницю – вони ув’язнили Майдан. Тому що вона – символ… і не вона себе на п’єдестал ставила. Її поставила влада на п’єдестал, нею скористалися, її Героєм зробили, а потім, коли їм не сподобалося те, що вона говорить і то, що робить – вони взяли і посадили її в тюрму. Мені шкода цю жінку», – сказала вона.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook