Арахамія: Ніякої відмови від євроінтеграції не відбувається | Київ.Info

Арахамія: Ніякої відмови від євроінтеграції не відбувається

Ніякої відмови від євроінтеграції не відбувається, а всі зміни у стосунках ЄС-Україна будуть відбуватися тільки у межах Угоди про асоціацію.

Про це у коментарі hromadske заявив керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія перед Українським сніданком у Давосі.

Так він прокоментував свою вчорашню заяву про те, що у відносинах з ЄС Україні слід обережно підходити до гармонізації національного законодавства з європейським.

«Багато сусідніх країн тиснуть на нас, схиляючи до так званої «гармонізації законодавства». Однак, я вважаю, що для України це неправильно. Якщо слабша економіка об’єднується із сильнішою, то завжди залишатиметься слабшою, граючи за однаковими правилами. Якщо ми гармонізуємося, то можемо стати найслабшою економікою у ЄС, чимось на кшталт Словенії. Будучи величезною державою, ми матимемо дуже малий вплив, оскільки правила гри вже існують», — сказав Арахамія під час виступу у Давосі 22 січня.

У коментарі hromadske він наголосив, що ці слова — виключно його особисті міркування, а не позиція фракції, партії чи уряду.

«Ми вступаємо в період, коли ми будемо робити черговий перегляд Угоди про асоціацію. До цього треба дуже добре підготуватися. Не просто взяти пропозиції європейців і їх підписати, а й врахувати наші позиції, стан нашої економіки й почати більш ефективні переговори», — сказав він у коментарі hromadske.

Арахамія додав, що будь-які зміни у відносинах України з Євросоюзом будуть відбуватися тільки у межах Угоди про асоціацію

«Не можна ставити під сумнів позицію партії «Слуга народу», яка за три місяці проголосувала більше євроінтеграційних законопроєктів, ніж попередники за 5 років. Ніякої відмови від євроінтеграції не відбувається», — наголосив глава фракції «Слуга народу».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook