AstraZeneca обіцяє за 48 годин оновити дані про випробування COVID-вакцини - Київ.Info

AstraZeneca обіцяє за 48 годин оновити дані про випробування COVID-вакцини

Британо-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca пообіцяла оприлюднити останню інформацію щодо випробувань своєї вакцини від коронавірусу протягом 48 годин. Попередні результати базувались на даних, зібраних до 17 лютого.

“AstraZeneca Plc планує оприлюднити оновлені результати дослідження в США своєї вакцини від COVID-19 протягом 48 годин після критики наукового агентства про те, що в опублікованому в понеділок аналізі містилася стара інформація”, – йдеться у повідомленні.

Як заявили в компанії, вони “негайно зв’яжуться” з незалежною комісією, яка контролює випробування, з метою обміну останньою інформацією щодо ефективності препарату.

Нагадаємо, в березні ряд країн у ЄС заявили, що припинили використання партій вакцини AstraZeneca через нібито утворення тромбів. Проте минулого тижня європейський регулятор схвалив подальше використання вакцини, ґрунтуючись на додаткових дослідженнях препарату.

Також про те, що користь вакцини AstraZeneca переважує ризики заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com