Аварії на ЧАЕС – 35 років: Які заходи заплановано у Києві - Київ.Info

Аварії на ЧАЕС – 35 років: Які заходи заплановано у Києві

Аварії на ЧАЕС – 35 років: Які заходи за…

У КМДА розробили план заходів, повідомляє Depo.Київ з посиланням на офіційний портал Києва.

До 35-х роковин Чорнобильської трагедії у столиці проведуть поминальні молебні, покладання квітів та інші заходи. 

26 квітня проведуть поминальний молебень за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи та церкви Святого Архангела Михаїла (проспект Миру, 16).

Окрім того, 26 квітня відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятного знака “Воїнам Чорнобиля” та Меморіального кургану “Героям Чорнобиля” на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи в місті Києві (проспект Миру, 16); на території меморіального комплексу “Героям Чорнобиля” (вул. Архітектора Ніколаєва); на території меморіального комплексу “Пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії” (вул. Чорнобильська).

16 квітня відбудеться День відкритих дверей в КНП “Київський міський центр радіаційного захисту населення міста Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи” для постраждалих.

Також 16-23 квітня для учасників ліквідації аварії на ЧАЕС проведуть тиждень здоров’я – огляд спеціалістів, діагностичні та лабораторні дослідження.

У квітні-травні біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36) проведуть інформаційну виставку, присвячену 35-им роковинам Чорнобильської катастрофи.

Окрім того, у квітні проведуть міський онлайн-проєкт: “Пам’ятаємо, шануємо, бережімо!”, “Чорнобиль не має минулого”, “Чорнобиль – довгий слід трагедії”.

Нагадаємо, у Прип’яті руйнується легендарний готель “Полісся”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.



ВІД OBLIVKI



ВІД LUCKYADS


Від Giraff



Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com