БАЛЕРИНИ З ХАРАКТЕРОМ – УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ ПІДКОРЮЄ СВІТ (ВІДЕО) | Київ.Info

БАЛЕРИНИ З ХАРАКТЕРОМ – УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ ПІДКОРЮЄ СВІТ (ВІДЕО)

Чотири унікальні, професійні балерини, які створили групу під назвою Funking Smoothie, вирішили встати на пуанти абсолютно в новому амплуа – поєднанні класичного балету з vogue dance, джаз-фанком і хип-хопом.

З учасницями вже уклала контракт компанія Sony Music на пісню і відеокліп “Get Out”, в якому Funking Smoothie не тільки проявляють свою жіночність і витонченість, але і не соромляться бути войовничими і сексуальними.

Дебютне відео Funking Smoothie зібрало більше 100 000 переглядів

Свою появу дівчата прокоментували так: “Ми всі дуже різні, але нас з’єднала жіноча сила, бажання йти вперед, боротися за себе, за свою мрію. Боротися за тих, хто слабший в цьому світі, хто потребує підтримки. Ми більше не хочемо чекати , ми хочемо змінити світ. ”

Ідея створення проекту належить українському продюсеру Володимиру Сивоконю і Артуру Гаспару (екс-учаснику проекту Kazaky), обкладинку для дебютного синглу групи створив знаменитий американський художник-коллажіст Jake Lee, автором костюмів стала дизайнер і художник Катерина Березницька, постановка хореографії – Артур Гаспар, режисер кліпу – Serge Vane.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Загрузка...Ми в Facebook