Бізнесмен з Харкова засвітив чек про оплату одного вечора в одеському нічному клубі Ібіца | Київ.Info

Бізнесмен з Харкова засвітив чек про оплату одного вечора в одеському нічному клубі Ібіца

Відпочинок у фешенебельному одеському клубі Ібіца обійшовся бізнесменові Владиславу Безруку у 124 тисячі гривень за один вечір. Чек про оплату бізнесмен продемонстрував на відео, яке потрапило в мережу.

“Ібіца” розташована в популярному в Одесі пляжі – Аркадії. Відпочивав бізнесмен у компанії своїх друзів.

Відомо, що бізнесмен, також відомий під псевдонімом “Мамонт”, власник юридичної компанії “Легіон”, що спеціалізується на роботі з представниками аграрного сектора, надає послуги з оформлення землі, захисту від рейдерів і вибивання проблемних боргів. Компанія існує з 2002 року.

Варто нагадати, що два роки тому на Безрука було скоєно замах біля харківського спортивного клубу YOD. Той, хто стріляв у Безрука, встиг його поранити в область грудної клітки. Також повідомлялося, що у відповідь охорона бізнесмена застосувала травматичні пістолети і автомат Вулкан. За версією поліції, стрілянина сталася через професійну діяльність бізнесмена.

Також, раніше повідомлялося, що одесити сприйняли пом’якшення карантинних нормативів як повне скасування обмежень. Мер Одеси не залишив такі дії городян без своєї уваги і звернувся з попередженням про те, що в будь-який момент “свято” може закінчитися з вини самих одеситів. “Ви самі потім не скаржтеся, коли ми змушені будемо закрити Одесу. Не клуби закрити, а Одесу закрити”, – відчитав городян міський голова Геннадій Труханов.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook