Блогер Сергій Корнак про мітинг євробляхерів під Радою: “назріває глобальна криза” | Київ.Info

Блогер Сергій Корнак про мітинг євробляхерів під Радою: “назріває глобальна криза”

Відомий блогер Сергій Корнак повідомляє, що у вівторок, 3 листопада 2020 року, під Верховною Радою пройшов мітинг ФОПів.

 Українські громадяни не згодні з прийняттям “закону 1210” Данила Гепанцева, тому вони влаштували акцію протесту.

Про це Сергій Корнак повідомляє на своєму каналі YouTube.

Варто відзначити що “закон 1210” вводить обов’язок для українських власників іноземних компаній і активів декларувати прибутки і платити з них податки. Згідно з цим Законом, українці почнуть платити податки за Контрольовані Іноземні компанії.

Політичний аналітик каже, що під Верховною Радою зібралася чимала кількість протестувальників, приблизно 500 – 600 осіб. Також Корнак акцентує увагу на тому, що охорони було набагато більше, ніж самих українських громадян.

Також блогер розповідає, що брали участь в акції не тільки представники ФОПів, а й “Авто Євро Сила”. Крім цього, аналітик вважає, що президент України Володимир Зеленський і його партія “Слуга народу” просто не звертали уваги на те, що відбувалося під Верховною Радою України.

Скріншот до відео Сергія Корнака в Youtube

Корнак також каже, що підприємці малого бізнесу були обурені, що не можуть привернути увагу влади. Крім цього, політичний блогер прогнозував, що вже після обіду протестуючі українці розійдуться, нічого не домігшись.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook