Блоггер назвав причину, з якої «Динамо» «летить до прірви». | Київ.Info

Блоггер назвав причину, з якої «Динамо» «летить до прірви».

Нещодавно в мережі з’явився аудіозапис розмови Ігоря Коломойського та Ігоря Суркіса, який, згідно з підпису до запису, відбувся в розпал подій на Майдані.

Під час бесіди, зокрема, було порушено тему фінансування футбольного клубу «Динамо». Так, Ігор Коломойський іронізує щодо того, що Ігор Суркіс пообіцяв перестати фінансувати «Динамо», на що той відповів: «Слухай, та мені аби зіскочити», додавши після цих слів нецензурну фразу, яка означає, що справи клубу його не цікавлять ( з 9:50).

На думку блогера Кирила Сазонова, даний аудіозапис автентичний, і цілком збігається з подальшими діями президента «Динамо» Ігоря Суркіса, який «зливає» клуб.

«З 2015-року канал« 2 + 2 », де у Суркіса частина акцій, повинен УЄФА понад півтора мільйона євро за трансляцію єврокубків в сезонах 13\15 років. Звідси ж і нахабна поведінка «Динамо» – відмова їхати на матч до Маріуполя », – пише блогер на своїй сторінці в Фейсбуці.

Також Кирило Сазонов зазначає, що приблизно з 2015-го року в клубі «пішла тотальний розпродаж футболістів, а за покупки перестали платити». Наприклад, недавно з’явилася інформація про те, що «Динамо» заборгувало «Базелю» за футболістів Олександра Драгович і Дерліза Гонсалеса 4 300 000 євро.

«При цьому борг був прихований і під час проходження атестації в ФФУ документи для ліцензії УЄФА були підроблені. Тепер клуб на особливому контролі в УЄФА», – повідомляє блогер.

«Зрозумілі тепер причини, за якими клуб знаходиться на межі прірви і очевидним став нарешті факт, що керівництво цілеспрямовано знищує гранд українського футболу», – підсумовує Кирило Сазонов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook