Богатов назвав виключення з "Голосу" в Київраді вистрілом в спину - Київ.Info

Богатов назвав виключення з “Голосу” в Київраді вистрілом в спину

Богатов назвав виключення з "Голосу" в К…

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на Facebook-сторінку Костянтина Богатова.

“Мені вистрілили в спину, вистрілила політрада партії Голос і моя фракція в Київраді”, — сказав депутат.

За словами Богатова, основною причиною виключення його з фракції назвали його негнучкість і те, що він “якось не концептуально вибачився”. Він додав, що публічно не реагував на конфлікт з Капицею, тому що три дні медійники “Голосу” не рекомендували йому виходити в ефір і давати коментарі.

“У цьому конфлікті ми програли медійно молодим, але талановитим хлопцям. На жаль, партія Голос програла в квадраті – спочатку медійно, а потім здавши своїх. Хлопці, ви не мене втратили, ви повагу до себе втратили. Це було видно по обличчях, коли голосували за моє виключення”, — підсумував політик.

Нагадаємо, що 14 лютого депутат Київської міськради від партії “Голос” Костянтин Богатов під час стендапу напав на сценариста та співведучого “Телебачення Торонто” Влада Капицю.

У “Голосі” назвали неприпустимими дії депутата і принесли вибачення Капиці. Фракція виключила зі свого складу депутата Костянтина Богатова.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com