Буде ще не один Майдан, не одна революція, – Надія Савченко | Київ.Info

Буде ще не один Майдан, не одна революція, – Надія Савченко

Для того, щоб українські Майдани не були марними, потрібно довести справу до кінця, до досягнення мети – до зміни політичної системи та перезавантаження країни, до народовладдя.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (позафракційна) Надія Савченко.

Гостя програми наголосила, що заяви про те, що вона начебто є «рукою Кремля», лунають від таких парламентарів, як Тетерук чи Береза, які, як зауважила Надія Савченко, є російськими офіцерами – «люди-хамелеони, завербовані ФСБ, які нині є у владі України і є шкідниками української влади».

«Такі пани, які виступають проти мене, самі є тим, чим вони мене називають, – вони є агентами ФСБ, продажними для Росії, вони є рейдерами, вони є мародерами по війні», – заявила Надія Савченко.

Гостя програми вважає, що ситуація, яка трапилася з нею, нині відбувається не лише з нею, а й з Україною.

«Моя ситуація розкриє багато чиряків і гнійних наривів на тілі України, гнилих і бридких владних наривів. Щодо чиновників, які творять свавілля, прокуратури, судів, СБУ, усіх систем насилля над людиною, які не виправилися абсолютно після злочинної влади Януковича і перейшли у злочинну владу Порошенка», – заявила Надія Савченко.

Нардеп наголосила, що українці побачать багато справ, які раніше намагалися розкрити ЗМІ, – щодо «самогубств» із двома пострілами у голову, щодо «котлів», документи щодо яких нині намагаються знищити, та інше.

Гостя програми також прокоментувала ймовірне позбавлення її звання Героя України. Надія Савченко зауважила, що їй дуже подобається акція, ініційована учасниками бойових дій на Донбасі, які повертають державні нагороди на знак незгоди із діями чинної влади.

«Мені не шкода розлучитися із тією золотою зіркою Героя України. Герой України не позначається зіркою на лобі, як раб, не позначається якимсь золотом на груди або якоюсь бляшанкою. Герой України є в душі», – вважає Надія Савченко.

Гостя програми переконана, що для того, щоб українські Майдани не були марними, потрібно довести справу до кінця – до їхньої мети, тобто, до зміни політичної системи та перезавантаження країни, до народовладдя.

«Буде ще не один Майдан, не одна революція», – вважає народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні до ВРУ передали подання на притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Надія Савченко планувала терористичний акт у стінах парламенту. Сьогодні ВРУ виключила Савченко із парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook