Буде силовий прорив кордону кримськими татарами – Чубаров | Київ.Info

Буде силовий прорив кордону кримськими татарами – Чубаров

Зі зробленої Рефатом Чубаровим сьогодні заяви стало відомо, що кримські татари на початку травня місяця поточного року, а саме другого числа, вони мають намір перетнути адміністративний кордон з Кримським півостровом. У свою чергу глава Меджлісу кримських татар додав, що він не виключає того, що може навіть статися силовий прорив на територію незаконно анексованого Російською Федерацією Кримського півострова.

Кримські татари готуються провести гучну акцію. А результатом такої акції стане силовий прорив на територію окупованого Росією Криму, про що інформує «5 канал». З такою офіційною інформацією виступив Рефат Чубаров, який озвучив основну мету такої акції. Згідно з його словами, кримські татари хочуть привернути увагу до окупації півострова Російською Федерацією. Деталі планованої акції, за його даними, є такими, що в перших рядах будуть йти члени Меджлісу, народні депутати, а також партнери України з заходу. Також Рефат Чубаров на став виключати і того, що одним з варіантів може стати силовий прорив на територію захопленого півострова. Він зазначив, що офіційно така ініціатива була озвучена в кінці минулого року.

Як відомо, до цього часу українська влада ніяк не відреагувала на те, що повинна буде проводитися акція такого роду. Однак уже відомо, що згідно з чинним законодавством дозвіл влади на проведення такого заходу не потрібно.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook