"Буковель" закривають на карантин - Київ.Info

“Буковель” закривають на карантин

На Прикарпатті з 24 години закривають роботу ТК “Буковель”.

Відповідне рішення ввечері ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС на своєму позачерговому засіданні, про що було зазначено на брифінгу в Івано-Франківській ОДА.

Обласна влада вирішила обмежити в’їзд на територію Поляницької територіальної громади, де розташований курорт “Буковель”. На територію ОТГ пропускатимуть тільки мешканців або працівників місцевих закладів та підприємств, тому туристи не зможуть потрапити на курорт.

“Будуть запроваджені додаткові блок-пости на території Поляницької ОТГ. Будуть мати можливість пересуватися безперешкодно, за дотримання карантинних вимог, лише місцеві жителі або мають місце роботи у цьому населеному пункті”, – заявив голова ОДА Андрій Бойчук.

Як пояснили в ОДА, причиною такого рішення стали звернення представників місцевого малого бізнесу, а також повідомлення про порушення карантину.

“Червона зона, в якій ми знаходимося, розвивається, і ми не бачимо тренду до її зниження. Представники малого бізнесу часто запитують, чому є така несправедливість: великі компанії працюють, а малі не повинні працювати? Зараз у Поляницькій ОТГ працюють підрозділи поліції”, – додав Бойчук.

За словами очевидців до території курорту вже прибули поліцейські.

Як кажуть відпочивальники, через це підйомники тимчасово призупинили, а людей на них не впускали. Згодом декілька підйомників відновили свою роботу, але їздять порожні, а туристи можуть поки користуватись лише одним із них.

Каси також не працюють, там поліцейські ведуть розмову із працівниками.

Також, як додали очевидці, нікого не попереджали про те, що роботу курорту заблокують.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com