Через дев’ять років кожен шостий українець стане фрілансером - Київ.Info

Через дев’ять років кожен шостий українець стане фрілансером

В Україні кількість фрілансерів може збільшитися до 4 мільйонів до 2030 року, повідомляють експерти. Зазначається, що частка фрілансерів серед працездатного населення країни за цей час підвищиться до 16%. Відтак, кожен шостий українець працюватиме в форматі самозайнятості.

За статистикою, за останні сім років щорічний приріст позаштатних спеціалістів був на рівні 33-57%. Зокрема, з 2008-го по 2016-й рік обсяг замовлень з фрілансу щорічно подвоювався, а цьогоріч кількість користувачів може перевищити позначку у мільйон.

Експерти пояснюють, що розвиток інтернету та інструментів задля віддаленої роботи – розширює можливості пошуку фахівців без географічних прив’язок, дозволяючи активно розвиватися фрілансу.

Зокрема, у Британії, Нідерландах та Франції щорічний рівень приросту позаштатних працівників перевищує попит на штатних співробітників. За інформацією Асоціації незалежних та самозайнятих професіоналів, у Європі з 2000-го по 2014-й рік кількість фрілансерів зросла удвічі.

Відтак, група «вільних художників» на ринку праці ЄС – найбільш швидкозростаюча. Аналогічна ситуація спостерігається і в Сполучених Штатах. Там кожен третій працівник – фрілансер.

Очікується, що через сім років кожен другий працюючий американець перейде на самозайнятість.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com