“ЧЕРГИ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ НА ВУЛИЦІ”: У КИЄВІ РЕКОРДНА КІЛЬКІСТЬ ОХОЧИХ ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ – СЮЖЕТ | Київ.Info

“ЧЕРГИ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ НА ВУЛИЦІ”: У КИЄВІ РЕКОРДНА КІЛЬКІСТЬ ОХОЧИХ ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ – СЮЖЕТ

Щоб просунутися в черзі з вулиці і до кабінету подачі документів необхідно простояти кілька годин.

Завтра, 25-го березня – останній день, коли можна змінити місце голосування на виборах президента-2019. Останніми днями у відділах ведення державного реєстру виборців шалений ажіотаж. По кілька годин там чекають сотні громадян, які, попри свої життєві обставини, таки хочуть проголосувати на виборах не за місцем реєстрації. Більше розповість журналіст “5 каналу” Ірина Сисак.

У подільському відділі ведення державного реєстру виборців цілий тиждень – величезні черги. Громадяни змінюють місце голосування на виборах президента. Але справжній аншлаг – у Шевченківському відділі. Тут, щоб скористатися своїм правом голосу, у черзі стоїть більше сотні людей. А закінчується вона аж на вулиці.

Щоб просунутися в черзі з вулиці і до кабінету подачі документів необхідно простояти кілька годин. Хоча на саму процедуру йде менше хвилини, за день вдається прийняти кількасот громадян. А охочих змінити місце голосування – в рази більше.

“Кожен день у нас рекорд, вчора прибуло 295, позавчора менше, в п’ятницю і в четвер десь 170. Завтра чекаємо рекордного показника”, – каже Максим Тимошенко, начальник відділу ведення реєстру виборців Подільського району Києва.

У Києві рекордна кількість охочих змінити місце голосування

Для швидшого прийому документів часто бракує робочих рук.

Координатор громадянської мережі “Опора” Максим Зінчук каже: “Збільшити кількість працівників у відділах ведення державного реєстру виборців не є можливим через ряд законодавчих моментів, але з іншого боку в цьому немає необхідності, оскільки питання до тих осіб, які хочуть змінити тимчасово це місце голосування”.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook