Червоненко: Я знаю, як дружина Луценка займалась бізнесом, але промовчу | Київ.Info

Червоненко: Я знаю, як дружина Луценка займалась бізнесом, але промовчу

У розповіді про успішний бізнес сина Луценка – не вірю. Просто через те, що сам Луценко все життя у бізнесі. І як його дружина займалася бізнесом знаю не по плітках, але краще промовчу.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко.

Глядачка запитала у гостя програми, чи на його думку Президент та Генеральний прокурор воюючої країни та ще й тоді, коли зубожіє народ, мають моральне право відпочивати на Мальдівах та Сейшельських островах. На що екс-міністр відповів:

«Я не ставлю питання про гроші, бо Порошенко – дуже багата людина. У розповіді про успішний бізнес сина Луценка – не вірю. Просто через те, що сам Луценко все життя у бізнесі. Як його дружина займалася бізнесом знаю не по плітках, але краще промовчу. Нехай мене не рухають. Але Захід стоїть за нами і він колись всім про все розкаже», – зазначив Євген Червоненко.

А от на питання, чи мають моральне право Президент та Генпрокурор літати на відпочинок на Мальдіви та Сейшельські острови, Червоненко відповів, що ні.

«Навіть я припинив літати на своєму гелікоптері. Вважаю аморальним те, що люди отримують рахунки за комунальні послуги і такий темп інфляції на найнеобхідніші продукти, навіть, якщо ти маєш повністю легальні доходи, це негарно. Думаю що в будь-якій іншій країні, якщо б вона воювала, такого б не було», – переконаний екс-міністр.

Водночас Євген Червоненко припустив, що, можливо, дружини політиків вимагають від них літати на відпочинок за кордон.

«Можливо вони не можуть перечити. Але я можу дозволити собі сказати, що ми не летимо, наприклад, у Монако. Бо вже остогидла ця зверхність. Та й і країна воює»,– розповів Євген Червоненко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com