Чому закон про імпічмент не є новаторським: пояснення експертки - Київ.Info

Чому закон про імпічмент не є новаторським: пояснення експертки

Зараз парламент рухається в іншій динаміці, ніж звикли до цього політичні оглядачі, самі народні депутати та помічники, які мають досвід парламентської роботи. Це стосується не лише закону про імпічмент, який очевидно, що буде підписаний президентом.

Якщо говорити про даний законопроєкт, то він не є новаторським. Про це у прямому ефірі 24 каналу повідомила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

Експертка розповіла, що не може не погодитися з депутатами від фракції “Голос”, зважаючи на те, що в законопроєкті немає нічого нового, окрім витягів з Конституції.

Стаття 111 Конституції описує порядок дій щодо реалізації процедури імпічменту. Нічого нового (в законі про імпічмент – 24 канал): ані послідовності дій, ані щодо органів влади чи судової гілки влади, яка також залучена до цього процесу. Мова йде про кількість депутатів щодо подання та кількість депутатів щодо голосування, – заявила Айвазовська.

“Крім тіла закону, який є новим, ви побачите, що з регламенту вилучено цілі статті. Тобто вони зараз там відсутні й включені в тіло закону. Єдине, що до Кримінального кодексу України додано слова “тимчасові слідчі комісії” або “спеціальний прокурор”, “спеціальний слідчий”. Це ті, хто будуть входити в ТСК для того, щоб виконувати функцію досудового збору”, – додала Ольга Айвазовська.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com