Чорновіл звинуватила в корупції одного з претендентів на прем’єрське крісло | Київ.Info

Чорновіл звинуватила в корупції одного з претендентів на прем’єрське крісло

Тетяна Чорновол, виступаючи в ефірі телеканалу Прямий, звинуватила в корупції Олексія Гончарука, який є одним з найбільш ймовірних наступників Володимира Гройсмана на посаді прем’єр-міністра. За словами нардепа, нинішній заступник голови Офісу президента ще до приходу в політику довго працював в будівельній компанії, що займалася банальним «кидаловом» своїх клієнтів.

Тетяна Чорновол повідомила, що Олексій Гончарук до того, як прийти в українську політику, досить довго працював в одній з будівельних компаній, яка займалася «кидаловом» своїх клієнтів. Однак це ще не все. Нардеп підкреслила, що нинішній заступник голови Офісу президента в той час також очолював асоціацію постраждалих квартирних інвесторів. Іншими словами, Гончарук одночасно, «кидав» звичайних громадян, а потім ще й забезпечував цим «кидка» юридичний супровід.

Нагадала також Чорновол і про те, як саме зайшов в політику заступник голови ОП. За її словами, Гончарук співпрацював з людьми Олександра Онищенка, які очолювали Мінекології, і був причетний до ряду корупційних схем. Чорновіл стверджує, що свою кар’єру заступник голови Офісу президента побудував на брехні, а тепер він претендує на посаду глави уряду. Залишається тільки подивитися, як така людина буде керувати виконавчою владою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook