Центр Helen Doron English для дітей у Вишгороді - Київ.Info

Центр Helen Doron English для дітей у Вишгороді

Авторська методика Хелен Дорон спирається на багаторічні дослідження, глибокі знання дитячої психології, враховує особливості розвитку маленьких дітей. Заняття англійською мовою у навчальному центрі Хелен Дорон у Вишгороді спрямовані на багатогранний розвиток дитини раннього віку, природне опановування англійською як другою рідною мовою. В Україні нині успішно працюють 70 центрів Helen Doron.

Хелен Дорон English – вивчення англійської з нуля

Маленькі діти здатні опановувати нову інформацію у величезних кількостях. Мозок дитини активно розвивається до трирічного віку, в цей період малюки здатні навчитися чому завгодно. Методика Helen Doron вивчення англійської мови заснована на спеціальному інтерактивному навчанні. Дитина в процесі навчання ставиться до іншої мови, як до нової гри. Тому необхідно багато розмовляти англійською, співати, показувати картки й коментувати їх, дивитися короткі мультики англійською – максимально повно зануритися в англомовне середовище. 

Курси англійської мови для дітей – особливості методики 

Атмосфера білінгвізму дозволяє дитині без будь-яких складнощів запам’ятовувати нові слова, вимовляти фрази, а згодом довести до автоматизму вживання граматичних конструкцій. На курсах англійської діти вивчають мову за допомогою розвиваючих ігор, рухів і танців, прослуховування музики, творчих завдань. Методичне спілкування з носієм англійської мови сприяє розширенню активного словникового запасу – не визубрені слова, а вільна мова нарівні з рідною.

Ранній розвиток дітей – вчимо англійську з нуля

Програми розраховані на гармонійний розвиток дітей, на заняттях з англійської мови використовуються різнобічні способи навчання.

  • Зоровий канал сприйняття розвивається за допомогою методичних матеріалів – яскравих картинок, відеозаписів англійською.
  • Чергування елементів дрібної й великої моторики на уроках англійської мови у Києві перетворюється на веселу гімнастику.
  • Віршовані ігри підвищують настрій, навчають виражати емоції й почуття однаково легко рідною мовою та англійською.
  • Захопливі завдання викладачів англійської мови активують сенсорний розвиток, пам’ять, покращують уяву та мислення маленьких дітей.

Високий рівень англійської – необмежені можливості 

Щоб опанувати англійською мовою у старшому віці хоча б на елементарному рівні, доведеться витратити не один рік. Враховуючи, що English давно став мовою міжнародного спілкування, і все більше вакансій вимагають обов’язкового знання англійської, задуматися про вивчення мови варто набагато раніше.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com