Цифровий сертифікат одужання від COVID: коли запрацює і хто отримає – Київ Інфо

Цифровий сертифікат одужання від COVID: коли запрацює і хто отримає

З наступного тижня люди, які одужали від COVID, зможуть генерувати цифровий сертифікат відновлення. Однак його зможуть отримати тільки ті, у кого був встановлений діагноз COVID-19 до появи нового типу сертифіката, тобто у 2020 році або раніше у 2021 році.

Про це повідомляє Київ Інфо з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я України.

Сертифікат про одужання буде двох видів:

  • внутрішній – для використання всередині країни в умовах “жовтого” і “червоного” рівнів епіднебезпеки;
  • міжнародний – для перетину кордону 45 країн, що входять в довірчу мережу е-здоров’я ЄС.

Сертифікат дозволить протягом 90 днів без обмежень працювати, відвідувати заклади і пересуватися в “жовтій” і “червоній” зонах карантину.

У МОЗ заявили, що сертифікат про одужання буде формуватися тільки для тих, у кого лікар встановив діагноз з моменту запуску нового сертифіката.

“При цьому обов’язковою підставою для його генерації буде медичний запис лікаря про встановлений діагноз, який відображається в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Тобто особи, які після отримання позитивного ПЛР-тесту не зверталися до лікаря і лікар не вніс дані в ЕСОЗ – завантажити сертифікат не зможуть”, – йдеться в повідомленні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com