Депутат Ломага накричав на чиновницю через компоти - Київ.Info

Депутат Ломага накричав на чиновницю через компоти

Сьогодні, 9 липня, на засіданні сесії Львівської міськради виник конфлікт між депутатами від “ЄС” та чиновниками через приватизацію підвалів на вулиці Бандери 59.

Ухвала передбачала включення підвального приміщення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності.

 В будинку є 8 квартир, всі мешканці забезпечені підвалами. На першому поверсі є кафе, що приватизувало приміщення у 2009 році. А ці нижні приміщення вони використовують як склад. Їх поставлять на аукціон, – доповіла начальниця управління комунальної власності Інна Свистун.
— Прошу перенести це питання, бо це є підвал. Видно, що це підсобне приміщення і там чиїсь компоти стоять. В нас можуть бути потім проблеми, якщо це продамо, – заперечив депутат фракції “ЄС” Юрій Ломага.
— Це приміщення має окремий вхід з вулиці, – заперечила чиновниця.
— Воно може мати хоч три входи. Це є підвал, – наполягав Ломага.

Коли Інна Свистун хотіла йому заперечити, депутат зірвався на крик:

— Дослухайте запитання! Ви своє хамське ставлення будете в себе на Галицькій, 15 показувати. Ви чітко показали, що це є підвал, – крикнув Ломага.

Його однопартієць та голова комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища ЛМР Сергій Івах заперечив колезі, заявивши, що усі питання підвалів на порядку денному пройшли перевірку спеціальної комісії тому відкладати їх немає потреби і запропонував зробити двохвилинну перерву для наради.

Зрештою, рішення про включення підвалу до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності депутати не підтримали.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com