Держдеп офіційно прокоментував результати парламентських виборів в Україні | Київ.Info

Держдеп офіційно прокоментував результати парламентських виборів в Україні

Оброблено вже 99,30% протоколів.

Сполучені Штати Америки привітали Україну з вибором нового уряду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в офіційній заяві Державного департаменту США.

У заяві, зокрема, говориться, що вибори в Україні дали чіткий результат і “підкреслили прихильність українців ідеалам демократії”.

“Ми будемо працювати з новим українським урядом та українським народом на шляху реформ, які критично важливі для успішної України”, – підкреслюють в Державному департаменті.

Там також додали, що вітають попередній висновок ОБСЄ про те, що вибори в Україні пройшли з дотриманням  основних прав і свобод.

“Сполучені Штати будуть підтримувати Україну перед лицем російської агресії. Ми продовжуємо підтримувати народ України, який будує сильну, успішну, демократичну країну, що знаходиться в межах її міжнародно визнаних кордонів”, – підкреслили в США.

Держдеп офіційно прокоментував результати парламентських виборів в Україні

Як повідомлялося раніше, Центральна виборча комісія продовжує публікувати попередні результати позачергових виборів народних депутатів. Оброблено вже 99,30% протоколів.

Напередодні глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков розповів, як каратимуть народних депутатів, які будуть прогулювати.

Нагадаємо, до Верховної Ради дев’ятого скликання обрано 87 жінок — це рекордна кількість представниць прекрасної статі в законодавчому органі України: у парламенті попереднього скликання їх кількість становила 54 нардепа.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook