Держдеп США прокоментував санкції проти Коломойського - Київ.Info

Держдеп США прокоментував санкції проти Коломойського

Офіційний Вашингтон мав “достовірну інформацію” щодо значної корупції з боку українського олігарха Ігоря Коломойського, коли приймав рішення запровадити санкції проти нього.

Про це заявив під час телефонного брифінгу в п’ятницю речник Державного департаменту США Нед Прайс.

“Державний секретар отримав достовірну інформацію про те, що Коломойський був причетний до значної корупції під час виконання обов’язків губернатора”,- зауважив офіційний представник американського відомства.

Він уточнив, що інформація “була зібрана з різних джерел”. Крім того, за його словами, “численні ЗМІ широко інформували про корупційну діяльність Коломойського, і це також було предметом розслідування з боку українського уряду”.

Прайс наголосив, санкції “базуються на діях під час його (Коломойського – ред.) перебування на посаді, але Держдепартамент також звертає увагу на нинішні послідовні зусилля Коломойського, спрямовані на підрив демократичних процесів та інституцій, які становлять серйозну загрозу для майбутнього України”.

Як підкреслив речник Держдепартаменту США, санкції проти Коломойського є “потужним сигналом, що Сполучені Штати підтримують усіх українців, зусилля яких сприяють просуванню реформ”. Він також зауважив, що Сполучені Штати прагнуть допомогти Україні досягти майбутнього, за яке багато українців вийшли на Майдан під час Революції гідності.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com