“Детектор брехні? Несіть, я зараз його пройду”- чесний депутат Парасюк чи замилювання очей народу? | Київ.Info

“Детектор брехні? Несіть, я зараз його пройду”- чесний депутат Парасюк чи замилювання очей народу?

Генеральна прокуратура запропонувала нардепу Володмиру Парасюку пройти поліграф у справі Майдану.

Про це заявив нардеп в прямому ефірі 24 Каналу.

“Мені ГПУ запропонувала пройти поліграф. Я сказав, що, звичайно, я згодний. Але це стосується більше моєї особи. Не знаю, навіщо це їм. Там питання, на кшталт, чи був я знайомий до Майдану з кимось із політиків. Тобто треба детектор брехні? Несіть, я його зараз пройду”, – сказав Парасюк.

Нардеп додав, що ні з ким із політиків не був знайомий під час Майдану і не був складі жодної з партій. Проте колись був членом націоналістичної партії “Конгрес українських націоналістів”.

“Це була молодіжна організація. Їздив по таборах. А далі у мене ставлення до політики було як громадського активіста”, – наголосив нардеп.

Також він прокоментував наявність так званих “грузинських снайперів” на Майдані.

Все, що розказують про грузинських снайперів – це все фейк. Це все можна викинути в сміття і навіть не звертати на це уваги. Росія хоче перекласти відповідальність в розстрілах на Майдані (бо я вважаю, що, напевно, спецслужби Росії там були) на українську сторону, – сказав Парасюк.

Зокрема, нардеп наголосив, що не вірить у присутність снайперів під час Революції Гідності, які розстрілювали і майданівців, і силовиків.

“Теперішня влада, яка ніби запрошувала якихось снайперів, аби ті розстрілювали дві сторони на Майдані – я вважаю, що це дурна версія. Є дуже багато відеоматеріалів. Там видно, що майданівці пішли вперед, силовики відступали і відстрілювалися з автоматів Калашникова”, – зазначив він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook