Для українців створили онлайн-інструкцію з офіційного працевлаштування співробітників | Київ.Info

Для українців створили онлайн-інструкцію з офіційного працевлаштування співробітників

Експерти BRDO за підтримки Державної служби України з питань праці створили онлайн-інструкцію з офіційного працевлаштування співробітників.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Інструкція описує етапи процедур працевлаштування співробітників для ФОПів та юридичних осіб, особливості працевлаштування неповнолітніх, а також вимоги до дистанційної роботи та випробувального терміну.

“Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як саме вам діяти, щоб працевлаштувати співробітника без порушень. Для цього дайте відповідь всього на кілька запитань. Ця покрокова інструкція описує етапи процедур працевлаштування співробітників для фізичної особи-підприємця та юридичної особи; особливості працевлаштування неповнолітніх, вимоги до дистанційної (надомної) роботи та випробувального терміну”, – ідеться в повідомленні.

Підприємцю потрібно лише відповісти на декілька простих запитань, щоби скористатися порадами від платформи. Зокрема, обрати місто й вид бізнесу, що допоможе персоналізувати інформацію.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com