Дмитро Ярош: Якщо проллється кров у тилу, то Путін цим скористається | Київ.Info

Дмитро Ярош: Якщо проллється кров у тилу, то Путін цим скористається

Якщо під час вуличних протестів станеться кровопролиття, то Путін цим скористається на 100%.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, Головний командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, відповідаючи на запитання, кого він мав на увазі, коли писав про «тилових пацюків, які вмиються кров’ю».

«Це сказано узагальнено. Для себе я виставив певні червоні риски, бо відчуваю, що є реальна загроза існуванню держави. Коли затримували Саакашвілі, то я дзвонив хлопцям в Київ і просив в жодному разі не допустити кровопролиття. Якщо когось завалять в тилу і почнеться колотнеча, то Росія цим скористається і вторгнеться», – переконаний пан Ярош.

Крім того, гість програми зауважив, що так само бачить постійні прояви того, що опозиція теж готова йти на силове протистояння в тилу.

«Одна справа це мирний протест. В цій ситуації це допустимо, тим більше з цією владою. Проти них треба протестувати весь час і робити це системніше, аби примушувати їх робити якісь речі. Для цього потрібно активно працювати на низах, треба розбудовувати мережі і підняти людей. Там же ж підняли правильні питання по Антикорупційному суду, імпічменту. Я повністю це підтримую. Коли вони піднімають ці політичні гасла і є загроза пролиття крові, то це мене дуже бентежить. Я знаю, що Путін цим скористається 100%», – вважає політик.

Водночас, він зауважив, що серед опозиціонерів є помірковані хлопці, такі як Мустафа Найєм. На мітингу він сказав, що якщо якась акція є загрозою існуванню держави, то він не буде брати в ній участь. Це позиція державника.

«Коли людям по барабану доля держави, їм треба дорватися до влади, або іншим не випустити владу, то за рахунок того, що хлопці всі ці роки проливають кров. Оце дуже загрозлива ситуація. Чому я не називав прізвищ, бо тут винна і частина влади, бо вона неоднорідна. В мене немає тотального сприйняття, що цей режим внутрішньої окупації монолітний як був у Януковича. Насправді у владі є багато патріотів нашої держави», – констатував Дмитро Ярош.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com