Doing Business в Україні: Який регіон найкращий для ведення бізнесу - Київ.Info

Doing Business в Україні: Який регіон найкращий для ведення бізнесу

Doing Business в Україні: Який регіон на… Фото: з відкритих джерел

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на дослідження.

Так, найкомфортнішою для ведення бізнесу в 2020 році стала Житомирська область.

Друге місце посіла Чернігівщина, а київ зайняв третю сходинку рейтингу.

Четверте місце дісталося Рівненській області, а Вінниччина та Івано-Франківщина набрали однакову кількість балів і посіли 5 і 6 місце у рейтингу.

У першу десятку списку найкомфортніших областей для ведення бізнесу увійшли також Волинська, Львівська, Дніпропетровська та Донецька області.

Останні сходинки у рейтингу 2020 року обійняли Київська область, досліджувалась окремо від столиці), Луганська область (дослідження за містом Сєвєродонецьк), Харківщина, Херсонщина, Хмельниччина та Миколаївщина. 

Рейтинг Regional Doing Business — 2020

“Переможець цьогорічного рейтингу — Житомирська область — має високі бали за компонентами “започаткування бізнесу”, “оформлення земельної ділянки” та “приєднання до електромереж”. Проте, навіть у лідера рейтингу є суттєві прогалини, які потрібно надолужити: Житомир отримав вкрай низький результат за показником “електронні сервіси” на відміну від деяких обласних центрів, що опинилися наприкінці загального списку. Тому рейтинг — це про проміжний результат, який потрібно не лише закріпити, але і примножувати” — наголосив Вадим Загарій, керівник проектів BRDO

Довідка: Рейтинг “Regional Doing Business — 2020” визначається за сумою балів, набраною обласним центром у шести компонентах: започаткування бізнесу, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж, одержання дозволів на будівництво та електронні сервіси. Оцінювання проводилося за адаптованою методологією Світового банку на основі опитування українських підприємців, у якому взяли участь 1754 респонденти з 25 областей та міста Києва. 

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com