Доник: Кабмін закриває кордони з ЄС для заробітчан | Київ.Info

Доник: Кабмін закриває кордони з ЄС для заробітчан

Роман Доник на своїй сторінці в «Фейсбук» звернув увагу на слова міністра закордонних справ Німеччини, який заявив, що в ході зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств країн «нормандської четвірки» буде обговорюватися і питання відкриття лінії розмежування. Хайко Маас підкреслив, що закриття КПВВ негативно відобразилося на місцевому населенні, і в першу чергу – на людях старшого віку.

Пор словами глави МЗС ФРН, питання відкриття пунктів пропуску на Донбасі вже включено до порядку готується зустрічі. У свою чергу Доник іронічно зазначив, що українців тепер сміливо можна вітати з ще одним «досягненням».

раніше Кабінет міністрів, по суті, закрив кордони з Європейським союзом для українських заробітчан. Одночасно з цим Володимир Зеленський і члени його команди планують відкрити лінію розмежування на Донбасі, і обговорити це питання з представниками Росії на переговорах. Напевно, це хочуть зробити для того, щоб всі хворі з самопроголошених республік змогли приїхати на територію України, контрольовану українською владою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook