Дожилися: в Міноборони не вистачає грошей для виплати військовим – Київ.Info

Дожилися: в Міноборони не вистачає грошей для виплати військовим

Не так давно в ЗМІ була опублікована доповідь керівнику Генштабу ЗСУ, в якому було сказано додаткові виплати для військовослужбовців.

«Хочу доповісти, що в Збройних силах склалася критична ситуація щодо виплати додаткових видів грошового забезпечення. Це викликало напругу у військових колективах і сім’ях військовослужбовців», – сказано в тексті документа.

Більш того, відзначається, що в цілому заборгованість станом на початок січня дорівнювала 350,8 млн. грн. А станом на 15 травня вона вже становить 950 млн. грн. Це говорить про те, що менш ніж за півроку зросла майже в три рази і зараз становить майже мільярд гривень. До того ж, в тексті листа від 20 травня йдеться про те, що Генштаб і командування ЗСУ хочуть знайти рішення проблеми, хоча в якості розпорядника коштів виступає Міноборони, з боку якого «вживаються заходи щодо збалансованого наближення бюджетних асигнувань». Також відомство виділяє на погашення заборгованості тільки 322 млн. грн. з необхідних 940.

Тим часом, військовослужбовець з 55-ї ОАБр повідомляє, що «вже починають навіть не виплачувати за перший контракт (тим, хто раніше служив в МВС), і підйомні гроші (за відстань). До того ж, це пояснюється не місцем проживання, як в законі, а місцем призову.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com