ДРІБНІ ГРОШІ В ГАМАНЦЯХ ДЕПУТАТІВ ВР: ПОЛІТИКИ НАСИЛУ ПОЯСНИЛИ, ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З ГРИВНЯМИ ТА КОПІЙКАМИ | Київ.Info

ДРІБНІ ГРОШІ В ГАМАНЦЯХ ДЕПУТАТІВ ВР: ПОЛІТИКИ НАСИЛУ ПОЯСНИЛИ, ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З ГРИВНЯМИ ТА КОПІЙКАМИ

Але згадати, кого зображено на дрібних банкнотах, не зумів майже ніхто.

Новина про заміну.

“Ні копійки в кармані”: ТСН заглянула в гаманці народних обранців паперових грошей дрібних номіналів монетами спонукала журналістів дізнатися, чи позначиться це якось на українських депутатах. Їх запитували про наявність купюр від однієї до десяти гривень, а також монет у гаманцях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нардепу Юрій Береза швидко видобув купюри, а от його співрозмовник Тетерук показав ювілейну монету в 10 грн від НБУ, присвячену Дню добровольця. Легко знайшла в гаманці одну гривню Бахтєєва.

Натомість депутат Новінський зізнався, що вже й не пам’ятає, коли тримав дрібні гроші в руках. “У мене взагалі ні копійки нема в кишені. У мене тільки картка”, – пояснив він. І додав, що навіть згадати, хто намальований на одній гривні, не може, бо й не знає, хто намальований на ста доларах. Від запитання про портрет на купюрі в 1 грн утік депутат Палатний.

Запитання про купівельну спроможність дрібних грошей так само було не з легких для нардепів. “Наскільки я пам’ятаю, 10 гривень достатньо, щоби купити батон хліба. Правильно?”, – припустив Новінський. Бахтєєва ж припустила, що ні, бо за її уявленнями, хліб коштує біля 20 гривень. Острікова припустила, що 5-гривнева купюра потрібна для того, щоби можна було залишати чайові в кафе, де випив чашку кави. Новінський за 5 грн збирається проїхати в метро, а Німченко вважає, що така поїздка обійдеться дорожче.

А от із копійками в депутатів узагалі не склалося. “Копійок у мене нема, в мене портмоне дірявий”, – сміється Німченко. Кужель запевняла, що дрібні гроші в неї є. “Я завжи кладу в гаманець дріб’язок, бо дуже невигідно на ринку і ярмарки – там вимагають копійки, а в тебе їх нема”, – пояснила вона. Парасюк розповів, що для монет винайшов інше застосування. “У нас в офісі є ваза, і ми туди кидаємо дрібноту, а в кінці року за ці гроші робимо корпоратив”, – розповів він. За його словами, торік у такий спосіб назбирали 7 тисяч гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com