Джип, тисячі доларів та будинок в кредит: Що задекларував голова Київської ОДА Василь Володін - Київ.Info

Джип, тисячі доларів та будинок в кредит: Що задекларував голова Київської ОДА Василь Володін

Джип, тисячі доларів та будинок в кредит…

Голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін подав щорічну електронну декларацію про прибутки за 2020 рік. Очільник області має у власності об’єкти нерухомості готівку та інше. 

Ми проаналізували декларацію Володіна та з’ясували, чим голова КиївОДА.

Нерухомість Василя Володіна

У власності голови Київської ОДА є квартира у Києві площею 48,8 кв. м, яку він придбав у 2009 році.

Також Володін володіє житловим будинком у Крюківщині Києво-Святошинського району площею 94,6 кв. м, який він придбав у 2018 році. Зазначимо, що будинок записаний на дружину Володіна Людмилу.

Також дружина очільника області володіє двома земельними ділянками у Бобровиці Чернігівської області та Крюківщині площами 603 та 306 кв. м відповідно.

Транспорт 

Сам Володін не закделкарував за собою жодного транспортного засобу. Згідно декларації, в його родині автомобілем володіє лише дружина Людмила.

У її власності автомобіль Audi Q7 2014 року випуску, який було придбано в 2020 році. Вартість автівки оцінюється 675 тис. грн.

Audi Q7 2014 року випуску

Audi Q7 2014 року випуску

Доходи та активи 

За 2020 рік на посаді голови Київської ОДА Василь Володін отримав 518 185 грн зарплатні. Також він задекларував 1022 грн, які позначені як “інше додаткове благо”.

Дружина Володіна Людмила в 2020 році заробила 1 352 438 грн зарплатні в ДП “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”. 

Також дружина очільника Київської ОДА отримала 369 165 грн зарплатні в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Окрім зарплатні Людмила Володіна отримала 270 тис. грн доходу від відчудження рухомого майна, а також 10 320 грн матеріальної допомоги.

Василь Володін

Василь Володін 

Готівкою Василь Володін зберігає вдома 18 тис. доларів, а його дружина має у своєму розпорядженні 22 тис. доларів. Коштів, які містяться на банківських рахунках очільник Київської ОДА не задекларував.

Володін та його дружина мають рахунки в “Ощадбанку”, “Приватбанку”, банку “Райффайзен Банк Аваль”, а також в “Універсал банку”.

Зазначимо, що дружина голови ОДА Людмила має фінансове зобов’язання перед “Енергоатомом” у вигляді безвідсоткової цільової позики в розмірі 850 тис. грн. У декларації вказано, що позика була взята для купівлі будинку та земельної ділянки у Крюківщині, про яку йшлося вище.

Наостанок варто сказати, що декларація Василя Володіна на фоні інших столичних чиновників є доволі скромною, принаймі з того, що було оприлюднено офіційно, чого наприклад не скажеш про високопосадовців КМДА, декларації яких можна прочитати за посиланням. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com