Екс-консультант Ради нацбезпеки США вказав на наміри Путіна щодо Донбасу | Київ.Info

Екс-консультант Ради нацбезпеки США вказав на наміри Путіна щодо Донбасу

Путіну вдалося досягти на Донбасі певних цілей і просуватися всередину українських територій йому поки не потрібно.

Про це висловився в інтерв’ю Bloomberg колишній співробітник РНБ США Юджин Румер, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На даному етапі, на думку експерта, ситуація на Донбасі Путіна цілком влаштовує. Росії вдалося перетворити східні території України в рану, що кровоточить, це дозволяє Москві тиснути на Київ. До того ж вдалося перешкодити Україні вступити до НАТО.

При цьому Румер також зазначив, що Росії вдалося раніше немислиме: створити різко негативне ставлення до себе українців. Але, вочевидь, Росія розраховує на довгострокову перспективу, на те, що Україна у майбутньому повернеться до кланового капіталізму, який їй заважав рухатися у напрямку євроінтеграції.

Нагадаємо, на думку колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

Нагадаємо також, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com