Експерт назвав головні ляпи виступу Зеленського на форумі в Давосі | Київ.Info

Експерт назвав головні ляпи виступу Зеленського на форумі в Давосі

На виступ президента України Володимира Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі прийшло кілька людей з Зе-команди.

На виступ президента України Володимира Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі прийшло кілька людей з Зе-команди. Бо він, як і його попередник Петро Порошенко, прийшов поговорити про війну, а не залучати інвесторів. Про це повідомив медіаексперт Анатолій Шарій.

“Як стверджують, тільки 4 людини з тієї величезної команди, яка радіючи і перемигуючись з порохоботами, з людьми з партії “Голос” і так далі, прийшли Зеленського послухати”, – сказав Шарій.

Також експерт назвав головні помилки у виступі Зеленського.

  1. Зеленський під час виступу говорив про війну та безпеку. Шарій переконаний, що на форумі всі приїжджають поговорити про інвестиції та економіку. У воюючу країну гроші не вкладають. Зеленський забув, що це не Мюнхенський безпековий форум, а економічний форум у Давосі.
  2. Зеленський заявив, що українці об’єдналися, проблеми лише надихають робити неймовірне і неможливе. Шарій вважає, що з цього, а не з війни та безпеки, Зеленський мав починати свій виступ. Тоді б шанси на залучення інвестицій були б білими.
  3. Зеленський попросився у ЄС, закликав ЄС прийняти України. Шарій переконаний, що тактика “прошення” не діє. Треба розвивати свою країну, свою економіку. Будуйте Європу в Україні. Бідних в ЄС не візьмуть.
  4. Зеленський пообіцяв інвесторам, які введуть в Україну 100 млн доларів, окрему угоду з державою та окремого менеджера, який розмовляє 5 мовами. Шарій вважає, що менеджер від держави – це насправді “рішала”. Тобто Зеленський визнав, що у нас діє право “рішал”, а не Закон. Це ще більше відлякує іноземного інвестора.
  5. Зеленський заявив про податкові пільги для іноземних інвесторів та рівні умови на ринку України. Шарій заявляє, що податкові пільги – це якраз нерівні умови. Тепер український бізнес почне втікати з України та виводити гроші за кордон.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook