Експерти озвучили наслідки обвалу світових ринків для України | Київ.Info

Експерти озвучили наслідки обвалу світових ринків для України

Сьогодні інвестори на ринку перебувають у паніці

Обвал світових ринків обернеться для України виходом інвесторів з цінних паперів та масштабним продажем гривні. Про це повідомив аналітик Альпарі Максим Пархоменко, передає РБК-Україна.

“У момент, коли коронавірус тисне на ринки, ОПЕК з Росією не змогли погодити скорочення видобутку нафти і почали цінову війну, а це лише посилює паніку. Сьогодні падає в ціні все, включаючи наші євробонди. Поки в обмінниках ми не бачимо зростання курсу. Пов’язано це з вихідним і закритим міжбанком. Вже завтра на відкритті можна сміливо очікувати розпродажів – вихід інвесторів з українських паперів та продаж гривні”, – зазначив він.

Пархоменко також прокоментував можливість падіння курсу гривні після того, як Міністерство фінансів скасувало аукціон з ОВДП.

“Мінфін скасував аукціон через паніку на ринку. За підсумками цього аукціону навряд чи вийшло б залучити капітал. У зв’язку з цим він і був скасований”, – підкреслив експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Саудівська Аравія має намір рекордно знизити світові ціни на нафту після провальних переговорів з Росією. Таким чином королівство намагається заохотити нафтопереробні компанії в Європі, Азії та США купувати саме саудівську нафту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook