Електробуси в Києві: На які маршрути вийде новий транспорт - Київ.Info

Електробуси в Києві: На які маршрути вийде новий транспорт

Електробуси в Києві: На які маршрути вий… Електробус у Києві

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на онлайн-трансляцію засідання транспортної комісії Київради.

Члени комісії одноголосно підтримали проєкт про закупівлю 20 автобусів з електричними двигунами, які замінять застарілий дизельний транспорт. Раніше аналогічне рішення прийняла бюджетна комісія.

Столиця отримає електробуси за Кіотським протоколом (міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів) в рамках зелених інвестицій. Проєкт не передбачає виділення бюджетних коштів, тому місту потрібно буде боротись за них на конкурсі.

На засідання комісії пролунала пропозиція, що найбільш оптимальними для запуску електробусів можуть стати маршрути №55 (Дарницька площа – Палац спорту) та №62 (Контрактова площа – Ботанічний сад).

Вибір саме цих маршрутів мотивували тим, що вони проходять через центр міста, який є найбільш забрудненою частиною міста. Запуск електробусів, на думку депутатів, повинен покращати екологічну ситуацію на головних дорогах Києва.

Раніше заступник голови КМДА Олександр Густєлєв заявив, що протягом 2021-2023 років у Києві планують поступово закуповувати електробуси на маршрути громадського транспорту та створювати необхідну для них інфраструктуру.

Варто зазначити, що для закупівлі 20 електробусів столиця повинна взяти участь у конкурсі та перемогти. Тільки після цього можна буде говорити про початок масового використання електробусів у Києві. 

Нагадаємо, що 2 лютого, на маршрути в Києві вийшли іще 15 нових сучасних тролейбусів “Богдан”, які місто нещодавно придбало для оновлення парку столичного громадського транспорту

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com